Aktualne promocje na catering dietetyczny

Poznaj aktualne promocje na nasz catering dietetyczny i skorzystaj z odpowiedniej dla siebie. Mamy w ofercie coś specjalnego zarówno dla naszych stałych klientów, jak i dla osób, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z cateringiem dietetycznym.

PROMOCJE

strzałka w dół
PODZIEL SIĘ Z NAMI EFEKTAMI

 

Podziel się z nami swoimi efektami

To promocja kierowana do osób, które korzystały już z jednej z diet Nutridiety. Warunkiem promocji jest przesłanie nam zdjęcia swojej sylwetki przed rozpoczęciem naszej diety oraz zdjęcia po jej zakończeniu lub w trakcie – z widoczną redukcją masy ciała. Do zdjęć należy dołączyć krótki opis swojej historii zmagań z nadwagą. Osoby, które wyróżnią się swoimi efektami, otrzymają 10% rabatu na catering dietetyczny Nutridieta, a ich zdjęcia zostaną udostępnione na stronie internetowej i portalach społecznościowych Nutridiety (Facebook, Twitter i Instagram). Podziel się z nami swoimi efektami!

Co powinno zawierać zgłoszenie?

Wszystkie dokumenty prześlij na adres: bok@nutridieta.plO decyzji przyznania rabatu poinformujemy Cię do 72 godzin od chwili spełnienia powyższych warunków.

*Promocja obowiązuje tylko na terenie działania Nutridiety. Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest jego wcześniejsze opłacenie. Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko jeden raz. Promocja nie dotyczy programu oczyszczającego Nutridetox oraz diet indywidualnych.

WYPRÓBUJ NASZĄ DIETĘ

 

Wypróbuj naszą dietę

To promocja, dzięki której dietę pudełkową można wypróbować taniej. Kierujemy ją do osób, które nigdy nie korzystały z naszego cateringu dietetycznego. Dzięki niej każda zainteresowana osoba może otrzymać do 30% rabatu na 2 dni naszej diety.

Jak działa promocja?

Aby otrzymać zestaw promocyjny, złóż zamówienie tutaj albo skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Podaj nam swoje dane:

Ureguluj należność za wybraną dietę.

*Promocja obowiązuje tylko na terenie działania Nutridiety. Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko jeden raz. Promocja nie dotyczy programu oczyszczającego Nutridetox oraz diet indywidualnych i nie łączy się z innymi promocjami. Ilość promocyjnych zestawów próbnych jest ograniczona.