PROMOCJA! WYPRÓBUJ SWOJĄ DIETĘ PRZEZ 2 DNI 30% TANIEJ!*

Jeżeli chcesz się przekonać, jak działa catering dietetyczny Nutridieta, zamów promocyjny zestaw na 2 dni z rabatem 30%! Aby otrzymać zestaw promocyjny, wyślij do nas e-mail lub zadzwoń i podaj swoje dane: imię i nazwisko, adres dostawy, telefon, rodzaj diety. Następnie ureguluj należność na konto podane w zakładce „Kontakt”. Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy, aby ustalić dzień i godzinę dostawy.

*Promocja obowiązuje tylko na terenie działania Nutridiety. Warunkiem koniecznym do otrzymania zestawu promocyjnego jest wcześniejsze jego opłacenie. Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko jeden raz. Promocja nie dotyczy programu oczyszczającego Nutridetox, diet indywidualnych oraz diet z wykluczonymi składnikami. Liczba zestawów promocyjnych ograniczona.

KALKULATOR DIETETYCZNY
OBLICZ CEL, KALORYCZNOŚĆ I DŁUGOŚĆ TRWANIA DIETY

1 KROK 1/2 - BMI

2 2/2 - WIEK, PŁEĆ, AKTYWNOŚĆ

Twój wzrost w cm
Twoja waga w kg

* Kalkulator tylko dla diety redukcyjnej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.