Zestaw próbny diety pudełkowej

 

PROMOCJA! WYPRÓBUJ SWOJĄ DIETĘ PRZEZ 2 DNI 30% TANIEJ!*

Jeżeli chcesz się przekonać, jak działa catering dietetyczny Nutridieta, zamów swój promocyjny zestaw próbny na 2 dni z rabatem 30%!
Aby otrzymać promocyjny zestaw próbny z cateringiem dietetycznym, wyślij do nas e-mail bok@nutridieta.pl  lub zadzwoń +48 513 122 325
i podaj swoje dane: imię i nazwisko, adres dostawy, telefon oraz rodzaj diety. Następnie ureguluj należność na konto podane w zakładce „Kontakt”.
Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy, aby ustalić dzień i godzinę dostawy.

Dieta pudełkowa jest przygotowywana wyłącznie ze świeżych i zdrowych składników, o czym przekonasz się zamawiając swój pierwszy zestaw próbny. Jesteśmy przekonani, że nasz catering dietetyczny przypadnie Ci do gustu i już wkrótce nie będziesz mógł się obejść bez naszych pysznych gotowych posiłków na dowóz. Pomożemy Ci zadbać o zdrowie i piękną sylwetkę. Nie czekaj i zamów nasz catering już dzisiaj!
My zajmiemy się resztą, dostarczając pod Twoje drzwi pyszne, zbilansowane posiłki z naturalnych składników bogatych w substancje odżywcze.

*Promocja obowiązuje tylko na terenie działania Nutridiety. Warunkiem koniecznym do otrzymania zestawu promocyjnego jest wcześniejsze jego opłacenie. Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko jeden raz. Promocja nie dotyczy programu oczyszczającego Nutridetox, diet indywidualnych oraz diet
z wykluczonymi składnikami. Liczba zestawów promocyjnych ograniczona

KALKULATOR DIETETYCZNY
OBLICZ CEL, KALORYCZNOŚĆ I DŁUGOŚĆ TRWANIA DIETY

1 KROK 1/2 - BMI

2 2/2 - WIEK, PŁEĆ, AKTYWNOŚĆ

Twój wzrost w cm
Twoja waga w kg

* Kalkulator tylko dla diety redukcyjnej