Dieta pudełkowa ketogeniczna

Keto


Nutridieta to nowoczesny catering dietetyczny, opierający swoją ofertę zarówno na zdrowych, regularnych nawykach żywieniowych, jak i walce o utratę nadmiernych kilogramów. Każda z propozycji dostosowana jest do indywidualnych potrzeb i celów klienta, poziomu aktywności fizycznej. Ponadto bazuje na odpowiedniej ilości kalorii i nietolerancjach pokarmowych. Wśród klientów, którym zależy na szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej, najpopularniejszą w ostatnim czasie jest dieta ketogeniczna, oferowana także przez Nutridieta. Jest niezwykle restrykcyjna, dlatego przed przystąpieniem do niej konieczna jest konsultacja z lekarzem specjalistą. W innym przypadku może przynieść niebezpieczne skutki uboczne, źle wpływające na organizm. Największym atutem diety keto jest szybkość działania, dlatego przyciąga do siebie wiele osób dążących do uzyskania wymarzonej sylwetki. Prezentowany przez nas catering składa się z trzech posiłków dziennie, opartych głównie na tłuszczach, pozbawionych natomiast węglowodanów. Dieta ketogeniczna komponowana jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych dietetyków, dzięki czemu zawiera jak najwięcej witamin i minerałów. Gwarantujemy różnorodność posiłków i wykorzystywanych składników, co korzystnie wpłynie na wytrwałość realizowania cateringu.


Na czym polega skuteczność diety ketogenicznej?

Dieta bez węglowodanów to sposób odżywiania, w którym proporcje są diametralnie różne. Z tego względu powinna być stosowana tylko i wyłącznie pod kontrolą odpowiedniego lekarza. Restrykcje w postaci posiłków wysokotłuszczowych mogą przynieść zadowalający efekt odchudzania, jednak jego osiągnięcie w pierwszych etapach jest dość trudne. Sukces ketogenicznej diety polega przede wszystkim na osiągnięciu ketozy, czyli procesu rozpadu tłuszczów. Aby do niej doszło, należy dostarczać organizmowi konkretne posiłki z właściwą zawartością węglowodanów, białka i tłuszczy. Restrykcyjne trzymanie się diety bez węglowodanów powoduje dynamiczną utratę masy ciała oraz szereg innych korzyści, np. wzrost siły, koncentracji, doskonałą jakość snu. W celu ułatwienia rozpoczęcia swojej przygody z cateringiem dla diety ketogenicznej umożliwiamy codzienny dowóz dokładnie przyrządzonych, trzech posiłków pod wskazany adres. Zapewniamy najwyższej jakości, świeże produkty, dzięki czemu potrawy będą bogate w niezbędne składniki odżywcze.

Zalety diety ketogenicznej

Dieta ketogeniczna dla wielu osób to doskonały sposób na skuteczne odchudzanie. Posiłki bez węglowodanów z dużą ilością tłuszczów to z kolei doskonała opcja szczególnie dla dorosłych, a także dzieci chorujących na padaczkę. Dieta keto - catering pozwala walczyć z dolegliwościami i wyróżnia się działaniem przeciwdrgawkowym. Świetnie wpływa na dzieci zmagające się z padaczką oporną, skutecznie zmniejszając pobudzanie neuronów. Dodatkowo dietę bez węglowodanów Nutridieta polecamy w walce z problemami zdrowotnymi Zespołu Retta, Draveta, stwardnienia guzowatego oraz insulinooporności. Catering dobrze dostosowany do potrzeb organizmu w chorobach to znaczne wsparcie w osiągnięciu normalnego, prawidłowego funkcjonowania. Zgodnie z tym przekonaniem oferowana przez nas dieta ketogeniczna kierowana jest nie tylko do osób pragnących szybko schudnąć, ale przede wszystkim walczących o powrót do zdrowia w każdym wieku. Jako profesjonalna firma jesteśmy otwarci na porady i zalecenia specjalistycznych lekarzy, pod okiem których prowadzona jest specjalna dieta keto.