Śląsk

strzałka w dół

CATERING DIETETYCZNY ŚLĄSK

Optymalna dieta pudełkowa, którą prowadzimy na terenie Śląska, obejmuje wyłącznie idealnie skomponowane dania, które od ponad dekady dostarczamy mieszkańcom: Katowic, Rybnika, Zabrza, Rudy Śląskiej i wielu innych miast. Jest to doskonała propozycja na utrzymanie standardów zdrowego żywienia, gdy problemem staje się notoryczny brak czasu. Catering Nutridieta będzie szczególnie polecany:

W ostatnim z aspektów podstawą dla osiągnięcia celu jest regularne odżywianie, które odnosi się do minimum pięciu posiłków dziennie, w określonych odstępach czasowych. Co ważne, liczy się zminimalizowanie ilości przy równoczesnym wykluczeniu niezdrowych składników. Chodzi o: cukry, tłuszcze odzwierzęce czy garmażeryjne wyroby gotowe. Smaczne fit jedzenie z naszej oferty zostanie błyskawicznie dostarczone przez kuriera w dowolnie wybrane miejsce. Postaw na zmianę!

Dieta pudełkowa – lepsza forma, więcej energii, nowe życie

Wbrew stereotypom taka formuła przekształcenia dotychczasowych nawyków żywieniowych na zdrowsze warianty pudełkowe jest niezwykle korzystna dla zdrowia. Głównym argumentem będzie przede wszystkim zminimalizowanie wchłaniania tak zwanych pustych kalorii. Wartości odżywcze dostarczane do organizmu są wyłącznie pozytywnym zbilansowaniem dziennych niedoborów witamin oraz minerałów. Są one nieodzowne, zwłaszcza gdy prowadzisz zwiększoną aktywność fizyczną lub umysłową. Tym bardziej nasz catering na Śląsku jest receptą na lepszy nastrój i ogólne samopoczucie. Budząc się rano, zyskasz nową energię, niezbędną do podejmowania kolejnych, życiowych wyzwań. Co więcej, podniesie się Twoja odporność na stres, a zmęczenie nie będzie już tak częste i dokuczliwe. Warto zdać się na doświadczenie naszych dietetyków, którzy zaproponują też proste ćwiczenia uzupełniające cały plan. Wszystko w trosce o zdrowie, a także przywrócenie lub zachowanie dobrej formy. Niezależnie od wielu wcześniejszych przyzwyczajeń.

Tradycyjnie czy nowocześnie? Fit jedzenie dokładnie takie, jak lubisz

Zamiłowanie do pewnych smaków czy potraw nie musi być przeszkodą w pozytywnej zmianie żywienia. Nasza oferta obejmuje bowiem zarówno wariacje klasycznych dań kuchni polskiej, jak i najnowsze trendy kulinarne. Oczywiście w pierwszym przypadku eksperymentowanie ze smakami polega na zastąpieniu niezdrowych składników całkowicie naturalnymi. Przekonasz się, że taka propozycja będzie Ci naprawdę smakować! Miłośnicy nowatorskiego podejścia do odżywiania z pewnością docenią uwzględnienie innowacyjnych metod. Są to między innymi:

Ostatni z wymienionych obszarów oznacza na przykład zastosowanie inteligentnych opasek czy smartwatcha. Kontrolują między innymi ilość przyjmowanych kalorii lub pewne parametry życiowe. W rezultacie można sprawdzić rzeczywiste walory odżywcze naszych potraw. Właśnie taka jest dieta pudełkowa na Śląsku.

Wybierz wariant diety pudełkowej, który odpowiada Ci najbardziej

Zdrowy catering obejmujący województwo śląskie to nasza gotowa dieta z dostawą, dopasowana do konkretnych potrzeb oraz oczekiwań klienta. Może on zdecydować się na przykład na jeden z wielu wariantów, w tym dla:

Poznanie indywidualnych przyzwyczajeń oraz pełnego menu pozwoli na stopniowe wykluczanie złej żywności i zastępowanie jej zdrowymi składnikami. Nasi eksperci dbają o to, aby przejście na nowy model żywieniowy nie było szokiem albo prowadziło do zniechęcenia. W zależności od podejścia oraz dotychczasowych nawyków krok po kroku zmienią Twoje żywienie! Najważniejsze, że nie będziesz musiał tracić czasu na skrupulatne kontrolowanie własnego postępowania. Wystarczy, że odbierzesz zamówioną porcję od kuriera i znajdziesz czas na spokojne zjedzenie. Bycie fit nie musi oznaczać drastycznych poświęceń, ponieważ może przybrać naprawdę przyjazną formułę. Wyjdź jej zatem naprzeciw!

Catering dietetyczny Katowice – zamów wygodnie i tanio

Nasz dietetyczny catering obejmuje zasięgiem działania Śląsk i najbliższą okolicę, więc bez problemu mogą zamówić go mieszkańcy wielu miast. Dotyczy to między innymi: Zabrza, Katowic, Rybnika, Chorzowa czy Siemianowic Śląskich. Niezależnie od miejsca dostawy samo składanie zamówienia przebiega naprawdę szybko i sprawnie. Możesz to zrobić przez formularz online, maila czy telefon. Ceny zaczynają się już od 54 zł dziennie. Co więcej, nowi klienci mogą liczyć na dodatkowe 30% zniżki, wybierając model testowy takiej diety. Trwa on dwa dni - w tym czasie mogą zweryfikować jakość naszej oferty. Z pewnością dla wielu osób sporym zaskoczeniem będzie fakt, że zdrowe wariacje potraw mogą być smaczniejsze niż ich tradycyjne, dotychczas spożywane odmiany. Propozycje Nutridieta to dania dostarczane w specjalnych opakowaniach termicznych. Dzięki nim można utrzymać ich świeżość i w łatwy sposób podgrzać bezpośrednio np. w kuchence mikrofalowej. Nie czekaj na konsekwencje złego odżywiania. Zacznij dobrą zmianę już dziś!   

Catering dietetyczny nojlepszy na Ślōnsku!

Ślōnzoki to Klijynty na zicher – wymogajōnce. Ôkrōm porynki, skuteczności a atrakcyjnej cyny propōnowanej diety kastlikowej, dopōminajōm sie ku tymu echt szumnego smaku. Wiymy ô tym, beztōż przi rychtowaniu naszych zestawōw sztyjc fest starōmy sie tyż ô ôd nich walory smakowe. Bez kożdy dziyń swojij diety z cateringiym dietetycznym NUTRIDIETA bydziesz przekōnywoł sie ô tym, że zdrowe, folwartościowe a perfekt zbilansowane fit jodło umiōm być tyż szumne!

Miyszkosz, robisz, sztudiyrujesz we Katowicach abo kajś wele nich? Tōż mosz terozki leki dostymp do nojlepszej diety kastlikowej, kero ôkrōm szumnych smakōw, tyż we tradycyjnej zorcie, do Ci energijo a postaro sie ô Twoje zdrowie, kōndycyjo a kōncyntracyjo. To je tyż ajnfachowo drōga, coby ściepać wszyjskie ekstra kila. Przekōnej sie sōm!

Serdecznie polecamy również ofertę cateringu dietetycznego w Krakowie.

 

Diety w naszej
ofercie

Dieta Pudełkowa

Regular

Dobrze zbilansowana dieta jest kluczem do osiągnięcia celu.

od 56,00 zł / dzień


  • pyszna, zbilansowana dieta
  • oparta na warzywach, produktach pełnoziarnistych, zdrowych tłuszczach, chudym mięsie, rybach, nabiale
  • autorskie menu z elementami diety śródziemnomorskiej
  • możliwość wykluczenia składników
  • 5 posiłków dziennie

Zamów

Dieta Pudełkowa

Vege

Wegetarianizm łączy się z określonym stylem życia...

od 56,00 zł / dzień


  • odpowiednio zbilansowana pod kątem aminokwasów
  • oparta na warzywach, roślinach strączkowych, nabiale, orzechach i zdrowych tłuszczach
  • zawiera wszystkie niezbędne mikro- i makroelementy oraz witaminy
  • 5 wyśmienitych posiłków dziennie

Zamów

Dieta Pudełkowa

Pesco

Pesco to odmiana diety Vege. Dopuszcza spożywanie ryb i owoców morza.

od 56,00 zł / dzień


Zamów

Dieta Pudełkowa

Diabetic

Dietę tą dedykujemy osobom z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej ...

od 56,00 zł / dzień


Zamów

Dieta Pudełkowa

Gluten Free

Ta dieta przeznaczona jest dla osób, które chcą wyeliminować gluten ze swojego menu.

od 63,00 zł / dzień


Zamów

Dieta Pudełkowa

Lactose Free

Na nietolerancje i alergie pokarmowe cierpi coraz więcej osób...

od 63,00 zł / dzień


Zamów

Dieta Pudełkowa

Gluten& Lactose Free

Dobre zdrowie to przede wszystkim zdrowe wybory!

od 68,00 zł / dzień


Zamów

Dieta Pudełkowa

Active

Osoby aktywne mają większe zapotrzebowanie na energię i białko...

od 62,00 zł / dzień


Zamów

Dieta Pudełkowa

Keto

Efekty w piorunującym tempie? To rozwiązanie dla wielbicieli diety keto...

od 68,00 zł / dzień


Zamów

Dieta Pudełkowa

Sirt

Dieta Sirt Food, zwana dietą Adele, składa się z ...

od 198,00zł


Zamów

Dieta Pudełkowa

Whole30

W ciągu 30 dni odmienisz swoje nawyki ...

od 1800,00zł


Zamów

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.