Kilka słów o nas!

strzałka w dół

NASZA MISJA

W świecie, którym rządzi ignorancja, w którym otyłość jest chorobą cywilizacyjną, gdzie panuje prawne, społeczne i kulturowe przyzwolenie na trucie ludzi żywnością wysoce przetworzoną, w którym nie ma czasu na celebrację posiłków, sztuczne jedzenie otacza się kultem, a opinia innych liczy się bardziej niż cokolwiek innego – jesteśmy opozycją.

Wierzymy, że to, co jemy ma decydujący wpływ na życie człowieka. 

Przekonani o tym, że wsparcie, motywacja, oddanie i wiedza połączona z dobrodziejstwem współczesnych technologii, pozwolą nam zbudować społeczeństwo ludzi odważnych, świadomych i niezależnych, którzy żyją w zgodzie z sobą i swoimi przekonaniami.

Zapewniamy nie tylko dostęp do zdrowego, wartościowego i naturalnego jedzenia, ale wsparcie każdej jednostki chcącej osiągać swoje cele i odzyskać kontrolę nad własnym życiem, zdrowiem i samopoczuciem.

 

NASZA WIZJA

Nutridieta jako najlepszy w Polsce nowoczesny catering dietetyczny sprzeciwia się zalewowi żywności wysoce przetworzonej. 

Oferuje nie tylko zbilansowane, pełnowartościowe jedzenie bez konieczności rezygnacji z czegokolwiek poza niezdrowymi nawykami, 

ale łącząc naturalny produkt z zaawansowaną technologią w komunikacji i dystrybucji – buduje społeczność ludzi świadomych, zdrowych, szczęśliwych, żyjących w zgodzie z sobą i własnymi przekonaniami.

 

KOMPLEKSOWOŚĆ

Świadczymy usługę, która trwale pozwala na rozpoczęcie nowego, przełomowego etapu.

Skorzystanie z oferty Nutridiety to inicjacja w zdrowy tryb życia. Nasz cel nie ogranicza się do dostarczenia gotowego posiłku.

Naszym zadaniem jest wprowadzenie dobrych nawyków żywieniowych, budowa świadomości, poszerzenie wiedzy i popularyzacja idei komplementarności w zakresie żywienia.

 

Partnerstwo

Together is better! Wierzymy, że zmiana życia jest trudna i wyczerpująca. W związku z tym wymaga wsparcia ze strony społeczeństwa. Stajemy w opozycji do wszystkich tych,
którzy twierdzą, że radykalną zmianę można wprowadzić samemu.
Tylko działając razem, jednocząc swoje siły możemy osiągnąć zamierzone cele.
 

MOTYWACJA

Jesteśmy Twoim partnerem, pomocnikiem i przewodnikiem w zmianie dotychczasowego stylu życia. Motywujemy Cię do tego, byś zawsze wierzył w swoje siły i walczył tak długo, aż zdobędziesz upragniony cel.

 

"Wspólnie ku zdrowiu."

 

Nie jesteśmy doręczycielami posiłków. Stale dzielimy się ekspercką wiedzą, edukujemy Cię i uświadamiamy. Przynależąc do naszej społeczności, zyskujesz całościowy pogląd na wszystkie rzeczy związane z dobrym, zdrowym, zbilansowanym żywieniem.

 

DBAMY, WSPIERAMY, MOTYWUJEMY, PRZYPOMINAMY, EDUKUJEMY.