Dieta pudełkowa bez glutenu i laktozy

Gluten& Lactose Free


Dieta Gluten&Lactose Free jest dietą specjalistyczną, skomponowaną z myślą o osobach cierpiących na nietolerancje oraz alergie pokarmowe.
Wyklucza z jadłospisu wszystkie produkty zawierające w swym składzie laktozę oraz gluten.
Przemyślana selekcja naturalnych produktów oraz wielka różnorodność potraw sprawi przyjemność nawet największym smakoszom.

UWAGA: można zamówić tylko jeden 2-dniowy zestaw próbny.


Menu bez glutenu - dzięki niemu skutecznie zadbasz o własne zdrowie!

Objawy nietolerancji zarówno glutenu, jak i laktozy są bardzo uciążliwe i znacznie wpływają na codzienne funkcjonowanie, powodując nieustanny dyskomfort. Najlepszym sposobem na pozbycie się dolegliwości jest całkowita eliminacja dwóch składników, na które źle reaguje organizm. Na tej podstawie tworzona jest oferowana przez nas dieta bez mleka i glutenu, dzięki której już po pierwszych dniach poczujesz się lepiej i zdrowiej. Laktoza oraz gluten to składniki znajdujące się bardzo często w najwyższej jakości, wartościowych produktach, dlatego catering bezglutenowy Nutridieta tworzony jest w oparciu o pełnowartościowe produkty. Dzięki temu eliminacja zarówno laktozy, jak i glutenu nie spowoduje utraty ważnych dla zdrowia minerałów. Menu bez glutenu to odpowiednio zbilansowane potrawy, które codziennie dostarczają organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje. Przygotowywane są w sposób różnorodny, nigdy więc nie są nudne ani monotonne. Przygotowując dietę bez laktozy i glutenu, zwracamy szczególną uwagę na dostarczenie witaminy A, E, magnezu oraz kwasu foliowego, których szczególnie przy celiakii brakuje w organizmie. Wybór Nutridieta to gwarancja odpowiednio dobranych produktów i świeżo przygotowanych dań, które skutecznie odmienią jakość życia. Catering bezglutenowy to interesujące menu, pełne pysznych, ciekawych połączeń smakowych. Pozwoli zadbać o zdrowie i z pewnością zasmakuje nawet najbardziej wymagającym niejadkom. Oferowana przez nas dieta to najlepszy dowód na to, że posiłki specjalistyczne wcale nie muszą być nudne, mdłe ani monotonne!