Dieta pudełkowa bezglutenowa

Gluten Free


Chcesz poprawić swoje samopoczucie? Wypróbuj catering bezglutenowy z naszej oferty. Oferowana przez nas dieta pudełkowa to wyśmienite posiłki będące bogate w niezbędne składniki odżywcze. Dieta bezglutenowa przeznaczona jest dla osób, które ze swojego menu chcą lub muszą wyeliminować gluten. Wydawać by się mogło, że bezglutenowe z natury produkty glutenu nie mają, ale to wcale nie musi być prawdą. Dla przykładu: gryka, czyli sztandarowy produkt węglowodanowy w diecie bezglutenowej, często zanieczyszczona jest innymi zbożami. Tak samo wygląda sprawa owsa. Polski owies często rośnie po sąsiedzku z uprawami zbóż glutenowych, przez co podczas zbiorów ziarno miesza się z samosiejkami pszenicy czy żyta. Dozwolony dla osób na diecie bezglutenowej owies pochodzi często ze skandynawskich upraw.

W naszej ofercie polecamy catering bezglutenowy, który wyklucza ze składu gluten. Właściwe proporcje odpowiednio zbilansowanych składników dostarczą wszystkich niezbędnych elementów odżywczych. Dieta bezglutenowa uwzględnia jednocześnie ewentualny stopień niedoborów.


Preferowana data rozpoczęcia

Dni dostawy

Ilość

Kaloryczność

Opakowanie

Wykluczenia

przejdź do kasy

68,00 zł

68,00 zł / dzień

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.