Nutridetox

Nutridetox


Dieta oczyszczająca to najlepszy sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn. Ich nadmiar ma bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie i może powodować brak koncentracji, spadek energii, uczucie zmęczenia a nawet bóle głowy. Zadaniem diety oczyszczającej jest wsparcie organizmu w uregulowaniu przemiany materii. Dieta ta nie powoduje szybkiej i nagłej utraty masy ciała, ale sprzyja pozbyciu się zalegających, toksycznych złogów.

Wiosna i lato to dobry moment by doładować baterie, odciążyć układ pokarmowy przy jednoczesnym zapewnieniu sobie doładowania witaminami i minerałami pochodzącymi z natury. Jesienią i zimą ta dieta wzmocni naszą odporność i dobre samopoczucie mimo braku słońca.  Podstawą odtruwania jest specjalnie skomponowana dieta .  Z posiłków wyklucza się tłuszcze, cukry złożone i białka. Dieta opiera się one na owocach, warzywach i ziołach, czyli naturalnych produktach o dużej zawartości witamin  i związków o właściwościach bioaktywnych.


Preferowana data dostawy

Ilość

Opakowanie

przejdź do kasy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.